Akcia pedikúra iba 13,5€
kliknite SEM a objednajte

0944 490 605
info@pezu.eu
Fotografický baner

PeZu
Mobilný salón krásy

Parafín na ruky, nohy a tvár

Pôsobí na intenzívnu regeneráciu pokožky. Po aplikácii teplého parafínu nastáva zvýšené prekrvenie pokožky a tým dochádza k urýchleniu látkovej výmeny. Je vhodná na namáhanú, popraskanú a vysušenú pokožku, zároveň môže byť ako doplnok ku kozmetickému ošetreniu ako preventívne zdravotné ošetrenie rúk, ktoré je veľmi príjemné. Účinky:
- Naplní pokožku vitamínmi a olejmi
- Má blahodárny účinok na rast a pevnosť nechtov
- parafín na tvár - zvyšuje tonus pleti, hĺbkovo hydratuje, zjemňuje vrásky, pôsobí omladzujúco.
- parafín na ruky a nohy - je určený pre pokožku trpiacu vysychaním, praskaním a nedostatkom výživy. Rieši problém ako je praskanie, vysúšanie, zádery. Zabráni zhrubnutiu kože. Okamžite dodáva pokožke pruznosť a jemnosť.
- zrýchli sa metabolizmus a regenerácia buniek.
- pravidelnymi zábalmi sa docieli aj spevnenie a celková zmena kvality nechtov.

Ako to vlastne prebieha ?

Teplota zahriateho parafínu je okolo 55-60 stupňov Celzia. Najskôr Vám vydezifikujeme a v prípade potreby peelingom ošetríme ruky, potom ich ponoríme do tekutého teplého parafínu. Po zaschnutí počkáme približne 20 minút s rukavičkami na rukách. Nakoniec sa parafín jednoducho zlupne a ruky sa ošetria výživným krémom alebo gélom.

Indikácie

- uvoľňuje spazmy
- reumatické bolesti
- degeneratívne ochorenie kĺbov
- pri bolestivých poúrazových stavoch
- vyvoláva prekrvenie takých tkanív, ktoré sú citlivé na nedostatok kyslíka
(kosti, chrupavka, väzivá, šlachy, svaly)
- zlepšuje hojenie tkanív a vstrebávanie výživy
- pôsobí na resorpciu chronických infiltratov a edémov
- má sedatívne a imunobiologické účinky

Kontraindikácie:

- varixy (kŕčové žily)
- kožné plesne
- vysoký krvný tlak
- kardiovaskulárne ochorenia
- hnisavé kožné a zápalové ochorenie
- horúčkovité a zápalové ochorenia
- dermatomykózy
- osteoporóza
- kovové implantáty

Mokrá Pedikúra Bratislava 15€ Manikúra pedikúra v pohodlí Vášho domova. Využite zľavu aj na parafín - 35% Pedikúra Bratislava za 15 € akcia pedikúra pedikúra akcia akcia akcia pedikúra zĽava pedikúra pedikúra zľava Bratislava Mobilný salón krásy všetky služby v pohodlí Vášho domova! Relaxujte my prídeme.Mokrá Pedikúra Bratislava 15€ Akcia Manikúra pedikúra v pohodlí Vášho domova. Využite zľavu aj na parafín - 35% Pedikúra Bratislava za 15 € Doprava Bratislava ZADARMO Mobilný salón krásy všetky služby v pohodlí Vášho domova! Relaxujte my prídeme. pedikúra Bratislava,manikura pedikura, manikura pedikura, manikura, pedikura, pedikúra manikúra, pedikúra, manikúra, pedikúra manikúra, pedikúra Bratislava, Bratislava pedikúra Bratislava Pedikúra, Manikúra pedikúra Bratislava, manikúra manikúra manikúra, manikúra, pedikúra, bratisalva, manikúra. Pedikúra Bratislva u Vás doma, manikúra doma, manikúra pedikúra doma, bratislava, pedikúra v Bratislave ružinov , manikúra a pedikúra v bratislave manikúra pedikúra bratisalva ružinov, manikúra pedikúra v ružinov Bratisalva u Vás doma, u vás doma manikúra a pedikúra je len u Vás doma manikúra pedikúra bratislava, manikúra pedikúra u vás doma, na kolesách manikúra pedikúra bratislava ružinov, pedikúra je u vás doma v pohodlí pedikúra a manikúra, pedikúra Bratislava pedikúra Bratislava, Bratislava pedikúra, Bratislava Pedikúra Manikúra pedikúra Bratislava, manikúra manikúra, manikúra manikúra, pedikúra, bratisalva, manikúra Pedikúra Bratislva u Vás doma, manikúra doma, manikúra pedikúra doma, bratislava pedikúra v Bratislave ružinov manikúra a pedikúra v bratislava manikúra pedikúra bratisalva ružinov manikúra pedikúra v ružinov Bratisalva u Vás doma, u vás doma manikúra a pedikúra je len u Vás doma manikúra pedikúra bratislava, manikúra pedikúra u vás doma, na kolesách manikúra pedikúra bratislava ružinov, pedikúra je u vás doma v pohodlí pedikúra a manikúra