Akcia pedikúra iba 13,5€
kliknite SEM a objednajte

0944 490 605
info@pezu.eu
Fotografický baner

PeZu
Mobilný salón krásy

Sme Váš wellness na kolesách, vy necestujete do salónu, ale salón príde za Vami.

Manikúra = manicure (latinsky)

Manus znamená ruka a curatore znamená pestovať, starať sa.

Klasická manikúra je vlastne starostlivosť o nechty a pokožku rúk na dosiahnutie ich pružnosti a mladistvého vzhľadu.Ruky ošetrené manikúrou pôsobia decentne a navyše nechty sú posilnené opakovaným nanášaním vrstiev lakov, čo ich vytvrdzuje a spevňuje.

Klasická manikúra Bratislava Ružinov

Klasická suchá manikúra je vhodná pre normálne, neproblematické nechty. Klasická manikúra je základná úprava nechtov určená pre dámy, ale aj pre pánov. Je elegantná, nevtieravá a vhodná pre všetky vekové kategórie, a pre dámy a pánov akéhokoľvek povolania.Nechty sú totiž krásne upravené, decentné a ležérne.Pri klasickej manikúre sa najprv odlakuje starý lak, nechty sa vytvarujú pomocou pilníka, do tvaru podľa dohody s klientom. Potom sa po pôsobení zmäkčovača upraví kožička okolo nechtov a vyčistí nechtový val. Nakoniec je možné nechty nalakovať. Pánom sa farebný lak nedáva. Dámam sa najprv nanesie ochranný lak s obsahom vitamínov, ktorý nechty zároveň aj vyživuje a potom jednofarebný lak, ktorý si dáma vopred vyberie. Nechty sa nechajú dobre vyschnúť a nakoniec sa ruky nakrémujú. Pri veľmi zničených rukách sa odporúča aj parafín.
Manikúra a dekorácia nechtov je kreatívne špeciálne zdobenie, ktoré Vám zaručí, že sa Vaše nechty na rukách zmenia na krásny šperk. Máme možnosť výberu rôznych lakov na nechty. Záverečné ošetrenie kožtičky olejčekom a masáž rúk pomôžu unaveným rukám sa uvoľniť a zjemniť pokožku najmä v zimných mesiacoch. Nechty po manikúre nadobudnú pekný vzhľad, tvar a prestanú sa tvoriť zádery.
Najznámejším a veľmi dlho používaným postupom je tzv. mokrá manikúra. Ruky alebo skôr končeky prstov sa v tomto prípade namáčajú do kúpeľa. Koža okolo nechtov zmäkne a dá sa ošetriť. Zároveň sa zmáča a zmäkne aj prírodný necht, takže sa pri úprave nehtov musí postupovať veľmi opatrne. Najprv sa bezacetónovým odlakovačom odstráni lak. Upraví sa tvar všetkých nechtov na rovnakú dĺžku a vždy sa prihliada k najkratšiemu nechtu. Jednu ruku vloží klient do pripravenej misky s kúpeľou. Po dvoch až troch minútach sa ruky vymenia a prvá ruka sa osuší obrúskom. Manikúrovou tyčinkou tzv. kopýtkom sa zatlačí eponychium (kožička). Klientom s nadmernou tvorbou záderov sa len začistí roztrapkané eponychium. Druhým koncom manikúrnej tyčinky (lyžičkou) sa opatrne zoškrabne jemná blanka na nehtovej platničke. Tyčinkou z pomarančového drievka sa veľmi opatrne vyčistí voľný okraj nechtu.
Podľa priania klienta sa nechty lakujú. Lakuje sa jedna vrstva ochranného podkladového laku, na ňu jedna alebo dve vrstvy farebného laku a nakoniec posledná vrstva priesvitného laku. Na prianie klienta sa aj dekoruje ozdôbkami, prípadne sa realizuje masáž rúk. Manikúra sa zakončí ošetrením kožičky olejčekom.

Francúzka manikúra

Francúzska manikúra je známa na celom svete, pretože dodáva nechtom zdravý a pôvabný vzhľad. Dôvod, prečo sa francúzska manikúra stala takým obrovským hitom a neodmysliteľnou súčasťou starostlivosti o krásu ženských rúk, je jej klasický a vkusný štýl. Francúzska manikúra je štýlový spôsob tvarovania nechtov a ich farbenia na ružový a biely odtieň. Nechty sú zvyčajne sformované do oválneho tvaru, aby sa dosiahlo zjemnenie okrajov a sú natreté tenkou vrstvou svetloružového laku, zatiaľ čo na špičky nechtov sa nanesie vrstva laku jasnej bielej farby. Nechty pôsobia decentne.

Pre tých náročnejších máme v ponuke aj SPA wellness manikúru viac sa dočítate v našom cenníku

objednajte si Vašu manikúru za 12 €

Stačí vyplniť krátky formulár


Mokrá Pedikúra Bratislava 15€ Manikúra pedikúra v pohodlí Vášho domova. Využite zľavu aj na parafín - 35% Pedikúra Bratislava za 15 € akcia pedikúra pedikúra akcia akcia akcia pedikúra zĽava pedikúra pedikúra zľava Bratislava Mobilný salón krásy všetky služby v pohodlí Vášho domova! Relaxujte my prídeme.Mokrá Pedikúra Bratislava 15€ Akcia Manikúra pedikúra v pohodlí Vášho domova. Využite zľavu aj na parafín - 35% Pedikúra Bratislava za 15 € Doprava Bratislava ZADARMO Mobilný salón krásy všetky služby v pohodlí Vášho domova! Relaxujte my prídeme. pedikúra Bratislava,manikura pedikura, manikura pedikura, manikura, pedikura, pedikúra manikúra, pedikúra, manikúra, pedikúra manikúra, pedikúra Bratislava, Bratislava pedikúra Bratislava Pedikúra, Manikúra pedikúra Bratislava, manikúra manikúra manikúra, manikúra, pedikúra, bratisalva, manikúra. Pedikúra Bratislva u Vás doma, manikúra doma, manikúra pedikúra doma, bratislava, pedikúra v Bratislave ružinov , manikúra a pedikúra v bratislave manikúra pedikúra bratisalva ružinov, manikúra pedikúra v ružinov Bratisalva u Vás doma, u vás doma manikúra a pedikúra je len u Vás doma manikúra pedikúra bratislava, manikúra pedikúra u vás doma, na kolesách manikúra pedikúra bratislava ružinov, pedikúra je u vás doma v pohodlí pedikúra a manikúra, pedikúra Bratislava pedikúra Bratislava, Bratislava pedikúra, Bratislava Pedikúra Manikúra pedikúra Bratislava, manikúra manikúra, manikúra manikúra, pedikúra, bratisalva, manikúra Pedikúra Bratislva u Vás doma, manikúra doma, manikúra pedikúra doma, bratislava pedikúra v Bratislave ružinov manikúra a pedikúra v bratislava manikúra pedikúra bratisalva ružinov manikúra pedikúra v ružinov Bratisalva u Vás doma, u vás doma manikúra a pedikúra je len u Vás doma manikúra pedikúra bratislava, manikúra pedikúra u vás doma, na kolesách manikúra pedikúra bratislava ružinov, pedikúra je u vás doma v pohodlí pedikúra a manikúra