Akcia pedikúra iba 13,5€
kliknite SEM a objednajte

0944 490 605
info@pezu.eu
Fotografický baner

PeZu
Mobilný salón krásy

Relaxačné kozmetické ošetrenie tváre a dekoltu Bratislava

Sme Váš wellness na kolesách, vy necestujete do salónu, ale salón príde za Vami.
Kozmetické ošetrenie tváre a dekoltu Bratislava v pohodlí Vášho domova

Ručná relaxačná kozmetická masáž Bratislava

Odborné kozmetické čistenie pleti by malo byť alfou a omegou pre každú ženu, ktorá chce svoju pleť udržať zdravú, bez upchatých pórov, vyrážok a predovšetkým mladú. My sme pre Vás pripravili Relaxačné ošetrenie pleti, ktoré Vašu pleť dokonale hydratuje a regeneruje.

Relaxačné ošetrenie pleti

Jeho súčasťou je masáž krku, dekoltu a ramien – trapézového svalu. Masáž tváre má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu, preto je vhodná aj pre mužov.
Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre pripojené do kože a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Svalové tkanivo v tvári vekom ochabuje, okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky. Masážnym krémom sa pleť dokonale hydratuje a regeneruje. Odporúča sa pre všetky vekové kategórie, ženy ale aj mužov ako prevencia 1 x do mesiaca. Relaxovať a oddychovať samozrejme môžete pri relaxačnej hudbe.
Relaxačné ošetrenie pleti obsahuje:

- povrchové čistenie pleti, pleťovým mliekom a tonikom, odstránenie make upu
-peeling na odstránenie odumretých buniek na pleti, ktoré umocňuje vstrebávanie výživných látok
-relaxačná masáž tváre, krku, dekoltu a ramien-trapézový sval
-hydratačná maska s obsahom morských rias a minerálnych látok
-záverečný krém podľa typu pleti

kozmetická masáž Bratislava, kozmetická masáž Bratislava, Kozmetická masáž Bratislava, Kozmetická Masáž bratislava

Toto relaxačné ošetrenie trvá približne 70 minút
Cena ošetrenia je 25€

objednajte si Vašu kozmetickú masáž len za 25 €

Stačí vyplniť krátky formulár


kozmetická masáž Bratislava, kozmetická masáž Bratislava, Kozmetická masáž Bratislava, Kozmetická Masáž bratislava

Mokrá Pedikúra Bratislava 15€ Manikúra pedikúra v pohodlí Vášho domova. Využite zľavu aj na parafín - 35% Pedikúra Bratislava za 15 € akcia pedikúra pedikúra akcia akcia akcia pedikúra zĽava pedikúra pedikúra zľava Bratislava Mobilný salón krásy všetky služby v pohodlí Vášho domova! Relaxujte my prídeme.Mokrá Pedikúra Bratislava 15€ Akcia Manikúra pedikúra v pohodlí Vášho domova. Využite zľavu aj na parafín - 35% Pedikúra Bratislava za 15 € Doprava Bratislava ZADARMO Mobilný salón krásy všetky služby v pohodlí Vášho domova! Relaxujte my prídeme. pedikúra Bratislava,manikura pedikura, manikura pedikura, manikura, pedikura, pedikúra manikúra, pedikúra, manikúra, pedikúra manikúra, pedikúra Bratislava, Bratislava pedikúra Bratislava Pedikúra, Manikúra pedikúra Bratislava, manikúra manikúra manikúra, manikúra, pedikúra, bratisalva, manikúra. Pedikúra Bratislva u Vás doma, manikúra doma, manikúra pedikúra doma, bratislava, pedikúra v Bratislave ružinov , manikúra a pedikúra v bratislave manikúra pedikúra bratisalva ružinov, manikúra pedikúra v ružinov Bratisalva u Vás doma, u vás doma manikúra a pedikúra je len u Vás doma manikúra pedikúra bratislava, manikúra pedikúra u vás doma, na kolesách manikúra pedikúra bratislava ružinov, pedikúra je u vás doma v pohodlí pedikúra a manikúra, pedikúra Bratislava pedikúra Bratislava, Bratislava pedikúra, Bratislava Pedikúra Manikúra pedikúra Bratislava, manikúra manikúra, manikúra manikúra, pedikúra, bratisalva, manikúra Pedikúra Bratislva u Vás doma, manikúra doma, manikúra pedikúra doma, bratislava pedikúra v Bratislave ružinov manikúra a pedikúra v bratislava manikúra pedikúra bratisalva ružinov manikúra pedikúra v ružinov Bratisalva u Vás doma, u vás doma manikúra a pedikúra je len u Vás doma manikúra pedikúra bratislava, manikúra pedikúra u vás doma, na kolesách manikúra pedikúra bratislava ružinov, pedikúra je u vás doma v pohodlí pedikúra a manikúra